O nas

Nasza firma LOFT24.PL zajmuje się doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości w naszym regionie. 

Wszystkim zainteresowanym Klientom służymy pomocą przy sprzedaży, kupnie, wynajmie oraz najmie nieruchomości. Domy, apartamenty, mieszkania, lokale, działki i wiele innych nieruchomości czekają na Państwa w naszym biurze. Oferujemy bezpłatne usługi w zakresie pośrednictwa finansowego (więcej informacji w zakładce Kredyty). W naszej ofercie znajdą Państwo nieruchomości zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Tworzymy wykwalifikowany zespół doświadczonych fachowców, którzy gwarantują naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług, gwarancję bezpieczeństwa przy obsłudze transakcji, rzetelne doradztwo oraz pełną dyskrecję. 

Posiadamy Licencję Zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami o nr. 23633. Należymy również do programu `Rzetelna Firma", co jest potwierdzeniem naszej uczciwości i profesjonalnego podejścia do naszej pracy. Posiadamy wiele certyfikatów tj. `FIRMA GODNA POLECENIA I ZAUFANIA", `TOP FIRMA" , LAUR ZAUFANIA" , `WIARYGODNA FIRMA". Zapewniamy kompleksową obsługę prawną przeprowadzanych transakcji, współpracując z innymi uczestnikami rynku nieruchomości tj.: notariuszami, rzeczoznawcami, geodetami oraz bankami. Pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie nieruchomości na terenie miasta Lubina i okolic. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup każdej nieruchomości, kredytu gotówkowego oraz  służymy pomocą w wycenie nieruchomości. 

Ponadto zajmujemy się budową nowych mieszkań i domów ,oferujemy pomoc dla indywidualnych klientów w trakcie budowy i podczas wykończenia poszczególnych etapów budowy. Pomożemy w  zakupie najtańszych materiałów budowlanych, uzyskaniu pozwoleń na budowę, wszelkich odbiorów i innych dokumentów. Współpracujemy z wieloma Deweloperami przez co zapewniamy największy wybór nieruchomości z rynku pierwotnego w naszym mieście i w pobliskich miejscowościach.

Biuro Nieruchomości LOFT24.PL , ul. Wileńska 4 lok.A, 59-300 Lubin