kontakt z nami

Biuro LOFT24.PL NIERUCHOMOŚCI & KREDYTY czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

tel.601 767 578
tel.691 504 022

tel.606 882 553

biuro@loft24.pl  

59-300 Lubin
ul.Wileńska 4 lok. A

kontakt
facebook
kredyty i leasingi
inwestycje deweloperów

kalkulator opłat

Aby obliczyć orientacyjny koszt zakupu nieruchomości wpisz określoną kwotę.

O firmie

Loft24.pl Nieruchomości & Kredyty

Biuro Nieruchomości LOFT24.PL NIERUCHOMOŚCI & KREDYTY

mieszkania, domy, lokale, grunty

Nasza firma zajmmieszkania Lubin, domy Lubinuje się doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości. Wszystkim zainteresowanym Klientom służymy pomocą przy sprzedaży, kupnie, wynajmie oraz najmie nieruchomości. Ponadto oferujemy bezpłatne usługi w zakresie pośrednictwa finansowego (więcej informacji w zakładce Kredyty  i Leasingi). W naszej ofercie znajdą Państwo nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Tworzymy wykwalifikowany zespół doświadczonych w tej branży fachowców, którzy gwarantują  naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług, gwarancję bezpieczeństwa przy obsłudze transakcji, rzetelne doradztwo oraz pełną dyskrecję. Posiadamy Licencję Zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami o nr 23633

 

Kredyty na nieruchomości

Zapewniamy kompleksową obsługę prawną przeprowadzanych transakcji, współpracując z innymi uczestnikami rynku nieruchomości, czyli: notariuszami, rzeczoznawcami, geodetami oraz bankami. Poza pośrednictwem zajmujemy się: pomocą w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania, domu, gruntu oraz wyceną nieruchomości. Tylko u nas wiele ofert z rynku pierwotnego, których nie znajdziesz nigdzie indziej ! Domy, apartamenty, mieszkania, lokale, działki i wiele innych w naszym biurze nieruchomości w Lubinie. 

Pośredniczymy w sprzedaży i wyndom lubin, domy lubinajmie nieruchomości na terenie miasta Lubina i okolic. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego na zakup każdej nieruchomości oraz kredytu gotówkowego. Posiadamy w naszej ofercie mieszkania, domy jednorodzinne, lokale użytkowe, działki budowlane, przemysłowe, tereny inwestycyjne itp. Jesteśmy dyspozycyjni i pomagamy indywidualnie w wyszukaniu każdej nieruchomości z rynku wtórnego jak również z pierwotnego. Zapewniamy kompleksową obsługę od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości poprzez pomoc w uzyskaniu kredytu do finalizacji umowy u Notariusza.


Oferty mieszkań, domów, lokali, gruntów w Lubinie i okolicach

W ofercie biura nieruchomości znajdą państwo ciekawe propozycje mieszkaniowe. Lubin jest pięknym miastem które świetnie nadaje się do zamieszkania dla osób poszukujących spokoju, ciszy, zadbanego miasta. W naszym mieście jest bezpłatny transport miejski, darmowy internet, dobra infrastruktura. Lubin posiada kilka obwodnic, przez co zawsze da się szybko dojechać w każde miejsce. Mieszkania w Lubinie są ulokowane w większości w cichych i spokojnych okolicach. Osiedla domów w Lubinie położone są blisko lasu i zieleni. Chodniki i ulice są zadbane. Dlatego zachęcamy aby osoby zainteresowane zakupem "swojego gniazdka" zapoznały się z ofertą naszego biura nieruchomości. Przedstawimy państwu kilkadziesiąt propozycji mieszkań i domów z Lubina, najlepiej pasujących do państwa potrzeb i oczekiwań. W naszej ofercie mieszkań znajdą państwo małe kawalerki, tanie w utrzymaniu jak i duże apartamenty. Aby sprostać państwa wysokim oczekiwaniom pomagamy zarówno pod względem wyboru mieszkania, lokalu czy też domu, jak i w kwestiach prawnych i kredytowych. Mają państwo przez to zapewnioną wygodę - kompleksowo wszystko jest załatwione w jednym miejscu, przez jedno biuro nieruchomości.


Jeżeli państwo planujecie otworzyć biznes, poszukujecie lokalu użytkowego polecamy naszą szeroką ofertę. Znajdziecie państwo u nas wiele dobrze zlokalizowanych punktów, blisko dużych skupisk mieszkań, czy ciągów komunikacji pieszej. Zależnie od potrzeb możemy wskazać lokal dla pośrednictwa finansowego, banków, barów, sklepów, warsztatów usługowych. Lubin jest miastem, w którym jest duży potencjał, przez co dobra lokalizacja państwa lokalu usługowego to podstawa. Dzięki wyborze naszej firmy jako pośrednika nieruchomości już bardzo dużo firm, kupiło czy wynajęło, lokale w bardzo dobrych lokalizacjach i na bardzo dogodnych warunkach finansowych.